Low carb nový trend nově U JABLONÍ

Pro příznivce LOW CARB máme skvělou zprávu ! Od ledna 2020 ( je to nejlepší termín, vzhledem k blížícím se Vánocům, to určitě uznáte všichni 🙂 Budeme nabízet během poledního menu i večerního pokrmy low carb, takže můžete si objednat menu přímo domů nebo se najíst u nás v restauraci. A hlavně věřte mi, nebude to jen maso a zelenina, protože ctíme 3 základní pravidla a to ORIGINÁLNĚ, REGIONÁLNĚ A ČERSTVĚ , takže se máte na co těšit.

A pro vlastně jíst LOW CARB ?

Diety, cvičení, občas to funguje, většinou ne. Štíhlá postava pro mnohé z nás není zadarmo. Existují ovšem některé stravovací směry, které dokážou cestu za vypracovaným tělem výrazně zkrátit. K nim podle odborníků patří i stále oblíbenější stravování low carb. Proč bychom se o tento druh diety měli zajímat?

V případě low carb se jedná o nízkosacharidovou a zároveň vysokotukovou dietu. Nízkosacharidová strava má v historii lidstva poměrně dlouhou tradici. Poprvé se objevila zhruba před sto lety jako účinná dieta při léčbě epilepsie. „Jinak ale její původ asi sahá až ke stravování našich předků. Vzpomeňte na paleo dietu, která je dnes také velmi oblíbená,“