Buďte v obraze

S naším blogem!

Nahlédněte spolu s námi pod pokličku. O své rady, tipy a nápady se s Vámi podělí naše šéfkuchařka a majitelka v jedné osobě Jana Zezulová. Vaří pro Vás s láskou.

Valentýnské menu

PŘEDKRM:

Welington s lososa s koprovým dipem a máslová paštika s chilli čokoládovou pěnou

HLAVNÍ CHOD:

Vepřový steak pavučinka s čokoládovou BBQ omáčkou,anglický rostbíf s koňakovým máslem a šťavnatá kuřecí roláda plněná bazalkou,mozzarelou a tomaty

Zeleninové hranolky,pečené brambory a krokety s parmazánem

Salát s kozím/kravským sýrem/a jahodami,salát se špenátem,celerem a marinovanou mozzarelou

DEZERT:

Cupcakes/makové s limetkovým mascarpone

Valentýnské menu pro pár 1050Kc

Novinka – Masové korýtka

Naše masové korýtko
Masové korýtko

Co by jste řekli na to, kdyby jste mohli ušetřit to nejcennější co v životě máme a to ČAS ? Nebylo by skvělé přijít domů a nemuset chystat občerstvení na své narozeniny, silvestr nebo jen tak k televizi, bylo, že ano?

Proto jsme vymysleli MASOVÉ KORÝTKA s rozvozem až k Vám do domu, nebo si je můžete vyzvednout v restauraci.

Jen tak si sedněte doma, vytočte naše číslo 605327571 a objednejte si MASOVÉ KORÝTKO pro 4 osoby až 20 osob a i více, máme sýrové, masové, zabijačkové, Burgery, řízkové, mix gril, no není to paráda ? Bez práce a starostí přivezeme Vám kvalitní jídlo s radostí , protože nás přece znáte, vaříme s láskou.

Zobrazit článek

Low carb nový trend nově U JABLONÍ

Pro příznivce LOW CARB máme skvělou zprávu ! Od ledna 2020 ( je to nejlepší termín, vzhledem k blížícím se Vánocům, to určitě uznáte všichni 🙂 Budeme nabízet během poledního menu i večerního pokrmy low carb, takže můžete si objednat menu přímo domů nebo se najíst u nás v restauraci. A hlavně věřte mi, nebude to jen maso a zelenina, protože ctíme 3 základní pravidla a to ORIGINÁLNĚ, REGIONÁLNĚ A ČERSTVĚ , takže se máte na co těšit.

A pro vlastně jíst LOW CARB ?

Diety, cvičení, občas to funguje, většinou ne. Štíhlá postava pro mnohé z nás není zadarmo. Existují ovšem některé stravovací směry, které dokážou cestu za vypracovaným tělem výrazně zkrátit. K nim podle odborníků patří i stále oblíbenější stravování low carb. Proč bychom se o tento druh diety měli zajímat?

V případě low carb se jedná o nízkosacharidovou a zároveň vysokotukovou dietu. Nízkosacharidová strava má v historii lidstva poměrně dlouhou tradici. Poprvé se objevila zhruba před sto lety jako účinná dieta při léčbě epilepsie. „Jinak ale její původ asi sahá až ke stravování našich předků. Vzpomeňte na paleo dietu, která je dnes také velmi oblíbená,“